codeAp
WYCENA PROJEKTU
WSTECZ

Almar Świat Ręczników i sklep WWW

Klient: Almar Świat Ręczników 

Cel: Stworzenie funkcjonalnego i nowoczesnego sklepu internetowego opartego o nasz autorski system do zarządzania sklepem PabloShop

Założenia sklepu WWW oraz wykorzystane technologie:

 technologia RWD

 autorski system do zarządzania sklepem, PabloShop

 integracja z portalami społecznościowymi

 integracja z Allegro

 integracja z systemem płatności

 jQuery

Rezultat:

Przygotowaliśmy dla naszego klienta nowoczesny design z elementami dynamicznymi w postaci ruchomego baneru ze zdjęciami (slidera). Na stronie głównej klienci sklepu internetowego od razu mają możliwość zapoznania się z ofertami promocyjnymi i nowościami.

Strona (www.almar.waw.pl ) jest w pełni dostosowana pod wszystkie urządzenia mobilne dzięki wykorzystanej technologii RWD. Dzięki temu nasz klient ma pewność, że jego e-sklep funkcjonuje 24/7 na każdym nośniku internetowym. Co zwiększa możliwości sprzedaży.

Projekt podzielony jest na część sprzedażową, gdzie znajduje się e-sklep z galerią produktów, koszykiem, systemem płatności. Oraz na część informacyjną, która ma na celu nakreślić profil i zasady działania firmy.

Sklep internetowy działa w oparciu o nasz autorski system do zarządzania sklepem. System zarządzania treścią pozwala w wygodny i prosty sposób aktualizować i edytować zawartość strony internetowej. Dedykowany system CMS obok podstawowych modułów do dodawania, formatowania treści i zdjęć na stronie, posiada między innymi takie funkcjonalności jak:

  • Tworzenie i zarządzanie  bazą produktową.
  • Tworzenie drzewa kategorii.
  • Możliwość tworzenie wariantów produktu.
  • Moduł zarządzania bazą klientów CRM.
  • Moduł zarządzania zamówieniami.
  • Wyszukiwarka produktów.
  • Automatyczne skalowanie wgrywanych plików graficznych do wymiarów wykorzystywanych na stronie www (miniatury, powiększenia),
  • Edycja metatagów, edycja słów kluczowych i opisu strony – SEO

Dzięki integracji sklepu WWW z Allergo, właściciele sklepu Almar mają możliwość równoczesnej sprzedaży wszystkich produktów na platformie sprzedażowej Allegro.

 

[apostr2]widok

 

[apostr2]sklep

WSTECZ
W czym możemy
Ci pomóc?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Radom, Warszawa
Odległość nie ma dla nas znaczenia
Szybkie zapytanie
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE LUB PROŚBĘ O KONTAKT
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© codeAp WEBDESIGN 2005-2024