codeAp
WYCENA PROJEKTU
WSTECZ

Co się dzieje w Pablonet...

„Szewc bez butów chodzi”

To stare powiedzenie, ale jakże aktualne i zapewne wielu z Was, którzy mają własną działalność wiedzą coś o tym.

U nas praca aż wre i dlatego od dawna nie robiliśmy aktualizacji w naszym portfolio. Ostatnio udało się niewielką część naszych prac dodać. A poniżej kilka słów o nich: 

--------------------------------------------

Pierwsza, to sklep internetowy Maralla cały dla najmłodszych ( www.maralla2.pablonet.pl ) Grafika sklepu utrzymana jest w tonacji pastelowej.

Sklep jest niezwykle INTUICYJNY. Dzięki modułowi SEO, możliwa jest aktualizacja opisów produktów, zmiany i opisy zdjęć – wszystko to wpływa pozytywnie na pozycję strony WWW w wyszukiwarce Google. Warto zwrócić uwagę na piękne opisy produktów, gdzie każdy atrybut jest dokładnie opisany.

[apostr2]sklep

--------------------------------------------

Kolejnym naszym projektem była strona WWW dla Biura Rachunkowego ALTUS ( www.altus.pablonet.pl ) . Strona ta nie jest typową stroną biura rachunkowego, jest to kompleksowa strona informacyjna, dająca klientom biura możliwość logowania się na swoje konto i korzystanie z dodatkowych funkcjonalności. Strona internetowa biura jest prowadzona w trzech wersjach językowych.

[apostr2]STRONA

--------------------------------------------

Cofając się bardziej w czasie, wspominamy projekt dla radomskiej garbarni BELIZA ( www.beliza.pl ). Jest to prężnie działający zakład garbarski, który wie że strona internetowa w dzisiejszych czasach to podstawa każdego biznesu. Dlatego stworzyliśmy nowoczesną stronę informacyjną również w kilku wersjach językowych.

[apostr2]strona

--------------------------------------------

Wśród sklepów internetowych znajduje się również projekt promujący wodę sodową i popularne w latach 80-90 syfony (www.saturina.pablonet.pl) Użyliśmy tutaj pięknych, panoramicznych zdjęć, które dodają uroku tej stronie. Sprawiają, że woda sodowa i syfon nabierają ekskluzywnego i designerskiego wyglądu. 

[apostr2]sklep

 

[apostr2]sklep

WSTECZ
W czym możemy
Ci pomóc?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Radom, Warszawa
Odległość nie ma dla nas znaczenia
Szybkie zapytanie
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE LUB PROŚBĘ O KONTAKT
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© codeAp WEBDESIGN 2005-2024