codeAp
WYCENA PROJEKTU
WSTECZ

Dobry tekst na stronie działa cuda

Odkąd istnieje Internet ludzie szukają w nim informacji. Ponieważ Twoja strona też istnieje w Internecie to dlaczego by nie skorzystać z okazji i udostępnić ludziom informacje, które poszukują.

Będzie to nie tylko dobry uczynek, ale będzie to miało zbawienny wpływ na postrzeganie Twojej strony. Stanie się ona bardziej wartościowa.

 

[apostr2]kontent

 

1. Dostarcz wartościową informację

 

Co pisać:

Tworzenie kontentu strony nie jest rzeczą prostą. Nie sztuką jest napisać ‘coś’ i wrzucić na stronę. To ‘coś’ musi być UŻYTECZNE dla odwiedzających Twoją stronę. Musi przekazywać cenne informacje, musi być w pewnym sensie poradnikiem dla odbiorców Twojej strony.

Pisz teksty, które warto czytać lub o których warto pisać.

 

Jak pisać:

Pamiętaj także, aby tekst był przejrzysty i czytelny. Inaczej czytamy artykuł na ekranie monitora, a inaczej artykuł zamieszczony w magazynie. Czytając z ekranu komputera, nie czytamy każdego słowa, a raczej ‘skanujemy’ tekst w poszukiwaniu tego co nas interesuje.

Podziel tekst na krótkie akapity, używaj wypunktowania, pogrubienia. To co ważniejsze napisz większą czcionką.

 

Po co pisać:

Każda strona internetowa ma swoją grupę odbiorców. Pamiętaj o nich i pisz dla nich artykuły. To spowoduje, że będą chętnie powracać na Twoją stronę, będą polecać ją innym, będą chętnie do niej linkować. A Ty dzięki temu zyskasz linki zewnętrzne oraz zadowolonych wielbicieli Twojego biznesu.

 

2. Wartościowa informacja, pożywką dla robotów Google


Roboty Google nieustannie pełzają po różnych stronach, przechodząc z jednej na drugą. Im więcej zwolenników twoich treści będzie linkować do Ciebie, tym większe szanse, że robot będzie częściej na twojej stronie, a to jest okazja do pokazania, co Twoja strona oferuje, jaki wspaniały kontent! Przyzwyczaj robota, że Twoja strona regularnie udostępnia wartościowy kontent dla użytkowników, a tylko zyskasz w oczach Google.
Ponad to, tworząc nowe teksty, artykuły prowadopodobnie tworzysz nowe podstrony, które także są cenne. Im więcej stron zaindeksowanych na twojej stronie o dobrej wartości, tym większym ekspertem się stajesz.

 

Pamiętaj, że budowanie dobrego, wartościowego kontentu na stronie nie jest procesem krótkotrwałym. Ten proces musi być regularny, naturalny a wtedy zobaczysz rezultaty.

WSTECZ
W czym możemy
Ci pomóc?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Radom, Warszawa
Odległość nie ma dla nas znaczenia
Szybkie zapytanie
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE LUB PROŚBĘ O KONTAKT
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© codeAp WEBDESIGN 2005-2024