codeAp
WYCENA PROJEKTU
WSTECZ

Kochamy sklepy internetowe!

[apostr2]sklepy

 

Internetowe zakupy stają się coraz bardziej popularne w Polsce, coraz chętniej kupujemy w zaciszu domowym, przy filiżance kawy, oglądając nasz ulubiony serial ;)

Na takie przyzwyczajenia Polaków muszą odpowiednio reagować handlowcy. Dlatego powstaje coraz więcej sklepów internetowych.

Dlaczego założyć sklep internetowy?

Zakładając sklep internetowy nie musimy się martwić , że nie mamy magazynu, który pomieści nasz towar, nie musimy się martwić comiesięcznym czynszem za lokal i fakturą za media, nie musimy martwić się o wynagrodzenie dla personelu! Wystarczy własny sklep internetowy z dedykowanym systemem do zarządzania e-sklepem.

Gazeta Wyborcza informuje nas, że liczba sklepów internetowych rośnie w tempie zaskakującym i w nawiązaniu do ankiety przeprowadzonej przez wyszukiwarkę cenową ceneo.pl wśród sklepów, tylko 10% powstało przed rokiem 2005, a aż 20% e-sklepów powstało w 2012 roku!

Do tej pory Polacy najchętniej kupowali przez Internet elektronikę. A ostatnio na rynek internetowy weszły supermarkety oferujące produkty spożywcze a wśród nich np. Alma, Tesco, E. Leclerc.

Dlatego, jeśli zastanawiasz się nad założeniem sklepu internetowego, wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że popyt na e-handel rośnie i nie ma zamiaru zwalniać ;)Źródło: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13658027,10_tys__e_sklepow__rynek_rosnacy_ponad_20_proc__rocznie.html

 

Data dodania: marzec 2013


WSTECZ
W czym możemy
Ci pomóc?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Radom, Warszawa
Odległość nie ma dla nas znaczenia
Szybkie zapytanie
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE LUB PROŚBĘ O KONTAKT
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© codeAp WEBDESIGN 2005-2024