codeAp
WYCENA PROJEKTU
WSTECZ

E-zakupy w okresie świątecznym czyli jak zaoszczędzić

Zbliżają się Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia – grudzień to miesiąc zakupów. W tym miesiącu wydajemy najwięcej. Kupujemy prezenty, artykuły spożywcze na święta, odświętne i karnawałowe stroje. Warto zaplanować sobie zakupy, tak aby jak najwięcej zaoszczędzić. Warto także skorzystać z przecen, które oferują nam sklepy internetowe oraz pamiętać o Dniu Darmowej Dostawy.  

W krajach zachodnich organizowane są co roku wielkie przeceny, wszyscy czekają na ten dzień i cały kraj ogarnia szał zakupów. Tak jest np. z Black Friday w USA który wypada w pierwszy piątek po święcie Dziękczynienia, dzień ten otwiera sezon przedświątecznych zakupów.

Zwyczaj ten, tak jak zresztą inne zachodnie święta, dotarł i do Polski. W ten dzień możemy zrobić zakupy z dużymi przecenami w sklepach stacjonarnych ale także w sklepach internetowych.

Pablonet też bierze udział w Black Friday. Tylko dziś, każdy kto pobierze kupon rabatowy (-10%) będzie mógł wykorzystać go do końca lutego 2016. Kupon obejmuje usługę stworzenia sklepu internetowego, strony internetowej lub projektu graficznego

[apostr2][apostr2]

 

 


WSTECZ
W czym możemy
Ci pomóc?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Radom, Warszawa
Odległość nie ma dla nas znaczenia
Szybkie zapytanie
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE LUB PROŚBĘ O KONTAKT
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© codeAp WEBDESIGN 2005-2024