codeAp
WYCENA PROJEKTU
WSTECZ

Po co mi strona internetowa?

Pomimo, iż mamy XXI wiek, czas kiedy FB, Instagram, Pinterest i inne portale społecznościowe są na topie, prawie każda firma ma swoją stronę www. To jednak nadal słyszę często pytanie tytułowe. 
Idac do sklepu z odzieżą, oglądam asortyment, pytam sie o rozmiary, kolory itp, ale czas mnie nagli i na odchodne mówię [apostr2]dziękuję, ale przejrzę wszytsko na stronie internetowej[apostr2]. Pani odpowiada, że niestety ale nie mają sklepu internetowego...


- Dlaczego? - pytam się.
- Po co nam strona, kiedy tak dobrze się sprzedaje wszystko tu w naszym sklepie stacjonarnym.

OK, zgadzam się z tym, ale dlaczego by nie podwoić żródła sprzedaży...? Skoro dobrze sprzedaje się w świecie realnym, to spróbujmy również w świecie wirtualnym. Prowadząć sklep internetowy, możemy zarządzać nim siedząc sobie w domu w wygodnym fotelu. Nie wydajemy pieniędzy na czynsz za lokal. Jedyny koszt to stworzenie strony sklepu internetowego i opłata za domenę/serwer. Tej opłaty nie możemy oczywiście porównać do czynszu, za który z pewnością zapłacimy kilka tysięcy.

Zatem jakie są zalety posiadania strony firmy w internecie?

[apostr2][apostr2]


Inny przykład: szukałam ostatnio pewnej usługi w moim mieście. Znalazłam tylko 3 usługodawców. A tylko jeden z nich miał [apostr2]przyzwoitą[apostr2] stronę www. Gdybym się tylko tym kierowała, oczywiście, wybrałabym tą firmę z lepszą, ciekawszą stroną www. Aczkolwiek, finalnie poszłam do innej firmy ponieważ znałam ich osobiście. Ale nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała ich dlaczego mają tak starą i nieaktualną graficznie stronę www. Usłyszałam: Mamy tylu klientów, to po co nam strona internetowa?

Ponownie taka sama sytuacja. Dziś mają klientów, ale za rok , za dwa z taką stroną www klientów może być coraz mniej. Klient zobaczy, że firma nie idzie z duchem czasu, a jeśli nie wie co jest modne to istnieje duże prawdopodobieństwo, że ich usługi też nie są już najlepsze, i są nieaktualne.

Poniżej przedstawię kilka zaledwie zalet prowadzenia sprzedaży on-line:

[apostr2][apostr2]

 

Czy udało mi się przekonać kogoś do e-biznesu?

A może ktoś spojrzy na swoją stronę firmową swieższym okiem? 

 

 Jeśli pojawiły się pytania, wątpliwośći co do strony firmowej lub sklepu internetowego, jesteśmy po to aby Wam pomóc. 

 

ZADZWOŃ - NAPISZ

WSTECZ
W czym możemy
Ci pomóc?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Radom, Warszawa
Odległość nie ma dla nas znaczenia
Szybkie zapytanie
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE LUB PROŚBĘ O KONTAKT
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© codeAp WEBDESIGN 2005-2024