codeAp
WYCENA PROJEKTU
WSTECZ

Raport z Search Marketing Week – wiosna 2013

Zawsze jest tak, że jak się na coś czeka z niecierpliwością to wydarzenie to szybko mija. W przypadku Search Marketing Week, szkolenia minęły bardzo szybko i były wielkim zastrzykiem najaktualniejszej wiedzy.

Całe wydarzenie miało miejsce w komfortowo wyposażonych salach konferencyjnych w pięknym biurowcu Rondo One w Warszawie. Szkolenia były przeprowadzane bardzo dokładnie i rzeczowo. Nie było miejsca na niepotrzebne informacje. Idąc na każde ze szkoleń mieliśmy pewność, że mimo iż już wiemy na dany temat wiele, to i tak zawsze coś nowego z niego wyniesiemy. Nasza wiedza została uporządkowana, odświeżona i uzupełniona o najnowsze nowinki ze świata SEO i e-marketingu.

szkolenie SEO PRO!!!

Na nasze wielkie uznanie zasługiwało szkolenie, które odbyło się ostatniego dnia eventu. Było to zaawansowane szkolenie na temat link buildingu. Cały dzień był poświęcony tej tematyce i podejrzewamy, że gdyby było więcej czasu to można byłoby dyskutować na ten temat dłużej

Na szkoleniu dokładnie omówione zostały najnowsze trendy w zakresie pozyskiwania i budowania linków do pozycjonowanej strony. Prelegenci zwracali uwagę na najdrobniejsze szczegóły, omówione zostały główne błędy, które pozycjonerzy często popełniają, a które mają kluczowy wpływ na pozycję naszej strony w wynikach wyszukiwania. Na szkoleniu gościnnie zawitał specjalista SEO - Dominik Wójcik, który przedstawił nam strategie linkowania i technikę pracy specjalistów SEO w Niemczech.

Po szkoleniu miał miejsce panel dyskusyjny, na którym każde pytanie uczestników szkolenia zostało dokładnie omówione. Mieliśmy również szansę na indywidualną rozmowę z prelegentami, którzy odpowiadali na nasze pytania indywidualnie. W ten sposób wróciliśmy pełni nowych pomysłów, nowych inspiracji oraz z wielką energią do pracy, która teraz może przynieść jeszcze lepsze efekty!

Już nie możemy się doczekać jesiennej edycji Search Marketing Week, ciekawe co nowego organizatorzy dla nas przygotują!!! :) 


Data dodania: kwiecień 2013

Autor: Pablonet

Podobne artykuły:


WSTECZ
W czym możemy
Ci pomóc?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Radom, Warszawa
Odległość nie ma dla nas znaczenia
Szybkie zapytanie
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE LUB PROŚBĘ O KONTAKT
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© codeAp WEBDESIGN 2005-2023