codeAp
WYCENA PROJEKTU
WSTECZ

RWD - Responsive Web Design

Termin ‘strony responsywne’ to nie jest hasło marketingowe. Responsywne strony to spojrzenie w przyszłość, w rozpoczętą już dekadę, która już wprowadziła strony responsywne ‘na salony’ . W Polsce strony responsywne dopiero zaczynają swoją popularność, podczas gdy w innych państwach UE była o nich mowa już w 2010 roku.

Ciągły wzrost popularności takich urządzeń jak tablety, smartfony postawiła przed webmasterami poważne wyzwanie . Jak stworzyć stronę, która wyświetla się tak samo dobrze na tradycyjnym ekranie komputera, na laptopach jak i na tabletach i smartfonach o różnej rozdzielczości monitora i z możliwością zmiany orientacji monitora? Strona responsywna jest odpowiedzią na to pytanie.

Jeśli czytasz nasz artykuł jesteś prawdopodobnie na naszej stronie www.pablonet.pl i właśnie nasza strona jest responsywna. Czy przeglądasz ją na laptopie, czy na smartfonie, a może na tablecie?... Na każdym z tych urządzeń ten artykuł wygląda równie dobrze i z łatwością go czytasz. Powinieneś widzieć ekran strony idealnie dopasowany do wielkości urządzenia, na którym go przeglądasz. Jeśli nie wierzysz… sprawdź! Możesz zmniejszyć ekran i zobaczysz jak płynnie strona PABLONET dopasowuje się do zmian. A poniżej jak strona PABLONET wyświetla się w różnych rozdzielczościach:

[apostr2]rwd

WSTECZ
W czym możemy
Ci pomóc?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Radom, Warszawa
Odległość nie ma dla nas znaczenia
Szybkie zapytanie
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE LUB PROŚBĘ O KONTAKT
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© codeAp WEBDESIGN 2005-2024