codeAp
WYCENA PROJEKTU
WSTECZ

Szablon graficzny czy unikalny, dedykowany projekt graficzny

Wybierając się do agencji interaktywnej w celu stworzenia strony firmowej lub sklepu internetowego musimy podjąć decyzję czy chcemy aby nasza strona miała unikalną, dedykowaną grafikę czy też wykupiony szablon, który możemy ewentualnie lekko zmodyfikować. Która opcja jest korzystniejsza dla naszego biznesu? Bo nie ukrywajmy, że korzystniejsza dla naszej kieszeni będzie opcja szablonu. Ale czy o to nam chodziło? Czy ważniejszy jest dla nas wizerunek i efektywność strony firmowej?

Szablon

Szablony to bardzo kusząca propozycja. Z góry wiemy jak będzie nasza strona wyglądała bo płacimy i mamy. Większość szablonów można przerobić. Bo nie wyobrażam sobie , że wykupujemy szablon i taki, bez zmian implementujemy do naszej strony WWW. No chyba że jest idealny… Jeśli idealny nie jest, muszą być wprowadzone modyfikacje. Nie wszystkie modyfikacje są możliwe do wprowadzenia. Lub nie wszystkie będą działały tak jak sobie wymarzyliśmy. Dlatego cena takich szablonów jest niższa właśnie przez owe niedociągnięcia do stanu idealnego.

Unikalna, dedykowana grafika

Tutaj na niedociągnięcia nie ma miejsca J grafika dedykowana jest w 100% unikalna, jedyna w swoim rodzaju. Dedykowana grafika to projekt autorski czyli dzieło artysty, którym jest grafik komputerowy.

To co sobie wymarzymy jest możliwe do stworzenia. Nie ma rzeczy niemożliwych. Decydując się na grafikę dedykowaną, mamy pewność że żadna inna firma nie będzie miała takiej strony jak nasza. Ponad to, dedykowana grafika powinna odzwierciedlać charakter biznesu, powinna być skierowana do określonej gruby docelowej. Tylko wtedy  grafika spełnia swoje zadanie czyli przyciąga klienta. Teraz myślę, że zrozumiałe jest dlaczego projekt z dedykowaną grafiką jest o wiele droższy od projektu opartego na szablonie.

Indywidualny szablon

Bardzo często można znaleźć na Internecie hasło ‘Indywidualny szablon’ . Często zostajemy wprowadzeni w błąd słowem ‘Indywidualny’ ponieważ oczekujemy grafiki stworzonej tylko i wyłącznie dla naszej firmy, grafiki która będzie indywidualna. Jednak szablon oznacza że to niestety nie jest indywidualna grafika lecz szablon odpowiednio zmodyfikowany. Możemy być zadowoleni z wyglądu , ale pamiętajmy że jest to wciąż szablon który ma ograniczenia i w przyszłości zmiany będą uciążliwe dla innego grafika lub programisty.

WSTECZ
W czym możemy
Ci pomóc?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Radom, Warszawa
Odległość nie ma dla nas znaczenia
Szybkie zapytanie
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE LUB PROŚBĘ O KONTAKT
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© codeAp WEBDESIGN 2005-2024